Slavoj BK Litoměřice
Začni s basketem!
Členská sekce EOS
Facebook
Flickr
Instagram
YouTube
Začni s basketem!
Členská sekce EOS
Facebook
Flickr
Instagram
YouTube
menu
Klub
Informace o klubu
Místa
Ke stažení
Členské příspěvky
A-tým
Týmy
Program zápasů
Trenéři
Články
Akce a projekty
Basketbalový kemp
Basketbalový tábor
Basketbal do škol
Basketbal do školek
Streetball Liťák
SNCZ - Basketball
Fotogalerie
Kontakty
Partneři
E-SHOP
Klub
Informace o klubu
Místa
Ke stažení
Členské příspěvky
A-tým
Týmy
Program zápasů
Trenéři
Články
Akce a projekty
Basketbalový kemp
Basketbalový tábor
Basketbal do škol
Basketbal do školek
Streetball Liťák
SNCZ - Basketball
Fotogalerie
Kontakty
Partneři
E-SHOP
Začni s basketem!
Členská sekce EOS
Facebook
Flickr
Instagram
YouTube
Klub
Informace o klubu
Místa
Ke stažení
Členské příspěvky
A-tým
Týmy
Program zápasů
Trenéři
Články
Akce a projekty
Basketbalový kemp
Basketbalový tábor
Basketbal do škol
Basketbal do školek
Streetball Liťák
SNCZ - Basketball
Fotogalerie
Kontakty
Partneři
E-SHOP
Začni s basketem!
Členská sekce EOS
Facebook
Flickr
Instagram
YouTube
Mladší minižáci U12
Přehled
Soupiska
Zápasy
Tabulka
Články
Mladší minižáci U12
Zápasy
Přehled
Soupiska
Zápasy
Tabulka
Články
Místo zápasu
Doma i venku
Doma
Venku
Soutěž
Všechny soutěže
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, zákl. sk. A
mladší minižáci U12M, Oblastní přebor - mladší minižáci U12, Oblastní přebor
Družstvo
Všechna družstva
Mladší minižáci U12
Mladší minižáci U12
Čas
Všechny zápasy
Minulé
Budoucí
Filtrovat
říjen 2023
neděle
1. 10.
Slavoj BK Litoměřice
BA 2006 Roudnice n.L.
ne 1. 10. 2023
,
mladší minižáci U12M, Oblastní přebor - mladší minižáci U12, Oblastní přebor, 1. kolo
74:31
ne 1. 10. 2023
,
mladší minižáci U12M, Oblastní přebor - mladší minižáci U12, Oblastní přebor, 1. kolo
neděle
1. 10.
BK Levharti Chomutov
Slavoj BK Litoměřice
ne 1. 10. 2023
,
mladší minižáci U12M, Oblastní přebor - mladší minižáci U12, Oblastní přebor, 1. kolo
30:56
ne 1. 10. 2023
,
mladší minižáci U12M, Oblastní přebor - mladší minižáci U12, Oblastní přebor, 1. kolo
neděle
1. 10.
Slavoj BK Litoměřice
BA 2006 Roudnice n.L.
ne 1. 10. 2023 11:00
@
Hala 6. ZŠ, Litoměřice
,
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, zákl. sk. A, 1. kolo
74:31
ne 1. 10. 2023 11:00
@
Hala 6. ZŠ, Litoměřice
,
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, zákl. sk. A, 1. kolo
neděle
1. 10.
BK Levharti Chomutov
Slavoj BK Litoměřice
ne 1. 10. 2023 14:30
@
Hala 6. ZŠ, Litoměřice
,
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, zákl. sk. A, 1. kolo
30:56
ne 1. 10. 2023 14:30
@
Hala 6. ZŠ, Litoměřice
,
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, zákl. sk. A, 1. kolo
sobota
14. 10.
BK Levharti Chomutov
Slavoj BK Litoměřice
so 14. 10. 2023
,
mladší minižáci U12M, Oblastní přebor - mladší minižáci U12, Oblastní přebor, 2. kolo
19:77
so 14. 10. 2023
,
mladší minižáci U12M, Oblastní přebor - mladší minižáci U12, Oblastní přebor, 2. kolo
sobota
14. 10.
Slavoj BK Litoměřice
BA 2006 Roudnice n.L.
so 14. 10. 2023
,
mladší minižáci U12M, Oblastní přebor - mladší minižáci U12, Oblastní přebor, 2. kolo
63:27
so 14. 10. 2023
,
mladší minižáci U12M, Oblastní přebor - mladší minižáci U12, Oblastní přebor, 2. kolo
sobota
14. 10.
BK Levharti Chomutov
Slavoj BK Litoměřice
so 14. 10. 2023 10:00
@
Městská sportovní hala - malá, Chomutov
,
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, zákl. sk. A, 2. kolo
19:77
so 14. 10. 2023 10:00
@
Městská sportovní hala - malá, Chomutov
,
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, zákl. sk. A, 2. kolo
sobota
14. 10.
Slavoj BK Litoměřice
BA 2006 Roudnice n.L.
so 14. 10. 2023 11:45
@
Městská sportovní hala - malá, Chomutov
,
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, zákl. sk. A, 2. kolo
63:27
so 14. 10. 2023 11:45
@
Městská sportovní hala - malá, Chomutov
,
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, zákl. sk. A, 2. kolo
listopad 2023
sobota
4. 11.
BA 2006 Roudnice n.L.
Slavoj BK Litoměřice
so 4. 11. 2023
,
mladší minižáci U12M, Oblastní přebor - mladší minižáci U12, Oblastní přebor, 3. kolo
40:65
so 4. 11. 2023
,
mladší minižáci U12M, Oblastní přebor - mladší minižáci U12, Oblastní přebor, 3. kolo
sobota
4. 11.
Slavoj BK Litoměřice
BK Levharti Chomutov
so 4. 11. 2023
,
mladší minižáci U12M, Oblastní přebor - mladší minižáci U12, Oblastní přebor, 3. kolo
58:41
so 4. 11. 2023
,
mladší minižáci U12M, Oblastní přebor - mladší minižáci U12, Oblastní přebor, 3. kolo
sobota
4. 11.
BA 2006 Roudnice n.L.
Slavoj BK Litoměřice
so 4. 11. 2023 9:00
@
SH Budyně nad Ohří, Budyně nad Ohří
,
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, zákl. sk. A, 3. kolo
40:65
so 4. 11. 2023 9:00
@
SH Budyně nad Ohří, Budyně nad Ohří
,
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, zákl. sk. A, 3. kolo
sobota
4. 11.
Slavoj BK Litoměřice
BK Levharti Chomutov
so 4. 11. 2023 11:00
@
SH Budyně nad Ohří, Budyně nad Ohří
,
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, zákl. sk. A, 3. kolo
58:41
so 4. 11. 2023 11:00
@
SH Budyně nad Ohří, Budyně nad Ohří
,
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, zákl. sk. A, 3. kolo
sobota
18. 11.
BK Teplice
Slavoj BK Litoměřice
so 18. 11. 2023 9:30
@
Sokolovna Na Letné, Teplice
,
mladší minižáci U12M, Oblastní přebor - mladší minižáci U12, Oblastní přebor, 4. kolo
35:88
so 18. 11. 2023 9:30
@
Sokolovna Na Letné, Teplice
,
mladší minižáci U12M, Oblastní přebor - mladší minižáci U12, Oblastní přebor, 4. kolo
sobota
18. 11.
Slavoj BK Litoměřice
TJ Slovan Varnsdorf
so 18. 11. 2023 11:15
@
Sokolovna Na Letné, Teplice
,
mladší minižáci U12M, Oblastní přebor - mladší minižáci U12, Oblastní přebor, 4. kolo
85:14
so 18. 11. 2023 11:15
@
Sokolovna Na Letné, Teplice
,
mladší minižáci U12M, Oblastní přebor - mladší minižáci U12, Oblastní přebor, 4. kolo
prosinec 2023
sobota
9. 12.
TJ Slovan Varnsdorf
Slavoj BK Litoměřice
so 9. 12. 2023 13:00
@
ZŠ Edisonova, Varnsdorf
,
mladší minižáci U12M, Oblastní přebor - mladší minižáci U12, Oblastní přebor, 5. kolo
– : –
so 9. 12. 2023 13:00
@
ZŠ Edisonova, Varnsdorf
,
mladší minižáci U12M, Oblastní přebor - mladší minižáci U12, Oblastní přebor, 5. kolo
sobota
9. 12.
Slavoj BK Litoměřice
BK Teplice
so 9. 12. 2023 14:45
@
ZŠ Edisonova, Varnsdorf
,
mladší minižáci U12M, Oblastní přebor - mladší minižáci U12, Oblastní přebor, 5. kolo
– : –
so 9. 12. 2023 14:45
@
ZŠ Edisonova, Varnsdorf
,
mladší minižáci U12M, Oblastní přebor - mladší minižáci U12, Oblastní přebor, 5. kolo
leden 2024
sobota
6. 1.
Slavoj BK Litoměřice
BK Teplice
so 6. 1. 2024 9:00
@
Hala 6. ZŠ, Litoměřice
,
mladší minižáci U12M, Oblastní přebor - mladší minižáci U12, Oblastní přebor, 6. kolo
67:31
so 6. 1. 2024 9:00
@
Hala 6. ZŠ, Litoměřice
,
mladší minižáci U12M, Oblastní přebor - mladší minižáci U12, Oblastní přebor, 6. kolo
sobota
6. 1.
TJ Slovan Varnsdorf
Slavoj BK Litoměřice
so 6. 1. 2024 12:30
@
Hala 6. ZŠ, Litoměřice
,
mladší minižáci U12M, Oblastní přebor - mladší minižáci U12, Oblastní přebor, 6. kolo
17:67
so 6. 1. 2024 12:30
@
Hala 6. ZŠ, Litoměřice
,
mladší minižáci U12M, Oblastní přebor - mladší minižáci U12, Oblastní přebor, 6. kolo
sobota
20. 1.
Slavoj BK Litoměřice
BK Česká Lípa
so 20. 1. 2024 8:30
@
Hala 6. ZŠ, Litoměřice
,
mladší minižáci U12M, Oblastní přebor - mladší minižáci U12, Oblastní přebor, 7. kolo
63:26
so 20. 1. 2024 8:30
@
Hala 6. ZŠ, Litoměřice
,
mladší minižáci U12M, Oblastní přebor - mladší minižáci U12, Oblastní přebor, 7. kolo
sobota
20. 1.
BA Lynx Liberec
Slavoj BK Litoměřice
so 20. 1. 2024 12:00
@
Hala 6. ZŠ, Litoměřice
,
mladší minižáci U12M, Oblastní přebor - mladší minižáci U12, Oblastní přebor, 7. kolo
25:65
so 20. 1. 2024 12:00
@
Hala 6. ZŠ, Litoměřice
,
mladší minižáci U12M, Oblastní přebor - mladší minižáci U12, Oblastní přebor, 7. kolo
únor 2024
sobota
3. 2.
BA Lynx Liberec
Slavoj BK Litoměřice
so 3. 2. 2024 10:30
@
ZŠ Slovanka, Česká Lípa
,
mladší minižáci U12M, Oblastní přebor - mladší minižáci U12, Oblastní přebor, 8. kolo
19:111
so 3. 2. 2024 10:30
@
ZŠ Slovanka, Česká Lípa
,
mladší minižáci U12M, Oblastní přebor - mladší minižáci U12, Oblastní přebor, 8. kolo
sobota
3. 2.
Slavoj BK Litoměřice
BK Česká Lípa
so 3. 2. 2024 12:30
@
ZŠ Slovanka, Česká Lípa
,
mladší minižáci U12M, Oblastní přebor - mladší minižáci U12, Oblastní přebor, 8. kolo
111:41
so 3. 2. 2024 12:30
@
ZŠ Slovanka, Česká Lípa
,
mladší minižáci U12M, Oblastní přebor - mladší minižáci U12, Oblastní přebor, 8. kolo
březen 2024
neděle
10. 3.
BK Česká Lípa
Slavoj BK Litoměřice
ne 10. 3. 2024 10:30
@
Sportovní hala Kort, Liberec
,
mladší minižáci U12M, Oblastní přebor - mladší minižáci U12, Oblastní přebor, 9. kolo
22:109
ne 10. 3. 2024 10:30
@
Sportovní hala Kort, Liberec
,
mladší minižáci U12M, Oblastní přebor - mladší minižáci U12, Oblastní přebor, 9. kolo
neděle
10. 3.
Slavoj BK Litoměřice
BA Lynx Liberec
ne 10. 3. 2024 12:00
@
Sportovní hala Kort, Liberec
,
mladší minižáci U12M, Oblastní přebor - mladší minižáci U12, Oblastní přebor, 9. kolo
69:40
ne 10. 3. 2024 12:00
@
Sportovní hala Kort, Liberec
,
mladší minižáci U12M, Oblastní přebor - mladší minižáci U12, Oblastní přebor, 9. kolo
sobota
16. 3.
Slavoj BK Litoměřice
SLUNETA Ústí n.L.
so 16. 3. 2024 9:00
@
Hala 6. ZŠ, Litoměřice
,
mladší minižáci U12M, Oblastní přebor - mladší minižáci U12, Oblastní přebor, 10. kolo
54:75
so 16. 3. 2024 9:00
@
Hala 6. ZŠ, Litoměřice
,
mladší minižáci U12M, Oblastní přebor - mladší minižáci U12, Oblastní přebor, 10. kolo
sobota
16. 3.
Válečníci Děčín
Slavoj BK Litoměřice
so 16. 3. 2024 12:30
@
Hala 6. ZŠ, Litoměřice
,
mladší minižáci U12M, Oblastní přebor - mladší minižáci U12, Oblastní přebor, 10. kolo
104:43
so 16. 3. 2024 12:30
@
Hala 6. ZŠ, Litoměřice
,
mladší minižáci U12M, Oblastní přebor - mladší minižáci U12, Oblastní přebor, 10. kolo
duben 2024
neděle
7. 4.
SLUNETA Ústí n.L.
Slavoj BK Litoměřice
ne 7. 4. 2024 13:30
@
Sluneta 2 - hlavní kurt, Ústí nad Labem - Klíše
,
mladší minižáci U12M, Oblastní přebor - mladší minižáci U12, Oblastní přebor, 11. kolo
– : –
ne 7. 4. 2024 13:30
@
Sluneta 2 - hlavní kurt, Ústí nad Labem - Klíše
,
mladší minižáci U12M, Oblastní přebor - mladší minižáci U12, Oblastní přebor, 11. kolo
neděle
7. 4.
Válečníci Děčín
Slavoj BK Litoměřice
ne 7. 4. 2024 15:15
@
Sluneta 2 - vedlejší kurt, Ústí nad Labem - Klíše
,
mladší minižáci U12M, Oblastní přebor - mladší minižáci U12, Oblastní přebor, 11. kolo
94:32
ne 7. 4. 2024 15:15
@
Sluneta 2 - vedlejší kurt, Ústí nad Labem - Klíše
,
mladší minižáci U12M, Oblastní přebor - mladší minižáci U12, Oblastní přebor, 11. kolo
neděle
7. 4.
Slavoj BK Litoměřice
SLUNETA Ústí n.L.
ne 7. 4. 2024 17:00
@
Sluneta 2 - vedlejší kurt, Ústí nad Labem - Klíše
,
mladší minižáci U12M, Oblastní přebor - mladší minižáci U12, Oblastní přebor, 11. kolo
40:51
ne 7. 4. 2024 17:00
@
Sluneta 2 - vedlejší kurt, Ústí nad Labem - Klíše
,
mladší minižáci U12M, Oblastní přebor - mladší minižáci U12, Oblastní přebor, 11. kolo
sobota
20. 4.
SLUNETA Ústí n.L.
Slavoj BK Litoměřice
so 20. 4. 2024 10:45
@
ARMEX Sportcentrum, Děčín 1
,
mladší minižáci U12M, Oblastní přebor - mladší minižáci U12, Oblastní přebor, 12. kolo
54:60
so 20. 4. 2024 10:45
@
ARMEX Sportcentrum, Děčín 1
,
mladší minižáci U12M, Oblastní přebor - mladší minižáci U12, Oblastní přebor, 12. kolo
sobota
20. 4.
Slavoj BK Litoměřice
Válečníci Děčín
so 20. 4. 2024 12:30
@
ARMEX Sportcentrum, Děčín 1
,
mladší minižáci U12M, Oblastní přebor - mladší minižáci U12, Oblastní přebor, 12. kolo
37:108
so 20. 4. 2024 12:30
@
ARMEX Sportcentrum, Děčín 1
,
mladší minižáci U12M, Oblastní přebor - mladší minižáci U12, Oblastní přebor, 12. kolo